Flagi samochodowe

Autoflaga czyli tak zwana flag samochodowa została dodana do naszej oferty już wiele lat temu. Jako pierwsze przedsiębiorstwo na rynku polskim zajęliśmy się profesjonalną produkcją flag samochodowych, dzięki którym klienci mogą wyrażać swoją przynależność do poszczególnych grup za pomocą swoich pojazdów.

Budowa flagi samochodowej nie jest zbyt skomplikowana, jest to plastikowy maszt na której osadzona jest flaga niewielkich wymiarów z ustaloną wcześniej grafiką. Do plastikowego masztu zamontowany jest specjalny uchwyt, który powstał z gumowego tworzywa tak, aby tuż po przymocowaniu do szyby nie zostawił na niej żadnych śladów użytkowania — flagi samochodowe mocowane są wyłącznie do szyb pojazdów. Więcej informacji dostępnych na stronie https://www.drukflag.pl/flagi.

Producent flag reklamowych — jesteśmy w Twoim mieście!

Ponadto obecność rollupów, flag na drzewiec czy flag reklamowych winder świadczą o renomie oraz prestiżu Twojego przedsiębiorstwa czy konkretnego miejsca — co raz więcej mniejszych firm decyduje się na inwestycję w taki rodzaj reklamy. Ponadto do każdej zakupionej w naszym sklepie fladze na maszt udostępniamy bezpłatna aplikację, która informuje na bieżąco o prędkości wiatru na wybranym terenie — wystarczy pobrać aplikację na swój tablet bądź telefon, wpisać interesujące Cię w danej chwili miasto, a komunikat o prędkości wiatru pojawia się natychmiast na Twoim urządzeniu. Jeśli interesuje Państwa produkcja flag na cele reklamowe koniecznie skontaktujcie się z nami.